آشپزخانه لوکس
03
مه

چند ایده عالی برای طراحی کابینت های لوکس در آشپزخانه ای کوچک و شیک

آشپزخانه بدون توجه به اینکه در شهر، حومه یا کشور زندگی می کنید مرکز اصلی خانه است. و همان جایی است که شما غذای خانواده خود را فراهم می کنید و در آنجا سرگرم می شوید و از آنجا خوشمزه ترین خاطرات ساخته می شود.

تجملات کاربردی در حال حاضر مرسوم است، و این نیز در مورد دکوراسیون آشپزخانه کاربرد دارد: ایده هایی با طراوت ، درخشان و تحریک کننده که بدون از بین بردن عملی که فضایی از این نوع دیزاین به آن نیاز دارد ظاهر زیبایی به آشپزخانه شما می بخشد.

یک آشپزخانه همیشه یک ضرورت است و امروزه طراحی های متفاوت اثبات شده است که می توان آن را از صفحات عمل گرایی داخلی به یک اثر هنری تبدیل کرد. با شروع از هر ماده برای ساخت کابینت از گرانیت گرفته تا شیشه آشپزخانه مدرن ویترین آشپزی شماست.

ایده های مدرن طراحی آشپزخانه های کوچک

انتخاب یک آشپزخانه لوکس ممکن است گاهی اوقات بسیار سخت باشد زیرا شما انتخاب های زیادی پیش رو دارید. برای شروع، تصمیم گیری معمولاً آسان نیست و این به دلیل وجود آرایه های قابل توجهی از گزینه های مختلف و طرح های لوکس و مدرن آشپزخانه در دسترس است. سرانجام، برای دستیابی به آشپزخانه مناسب، با چه مارک های لوکس آشپزخانه باید برخورد کنید؟ این مقاله به بررسی تمام این سؤالات مهم می پردازد.

برای شروع، این که طراحی آشپزخانه شما با کیفیت باشد مهم است، می توانید با استفاده از آن تأثیرات متفاوتی بر قیمت ها نیز بگذارید. زیرا با توجه به قیمت های مختلف، قیمت مناسبتری دارد. با این حال، بسیاری از طراحی های آشپزخانه گران قیمت با دست ساخته می شوند. این بدان معنی است که استانداردهای آشپزخانه لوکس فقط درجه یک نیستند بلکه طول عمر حیرت انگیزی دارند. برای اکثر افرادی که در واقع در حال ساخت خانه ای برای خود هستند، سرعت و بودجه کافی نیز دارند نگران کننده نیست، بنابراین انتخاب کردن دیزاین آشپزخانه لوکس و کابینت خاص در نظر گرفته شده ایده خوبی است.

انتخاب طرح کابینت و دیزاین آشپزخانه

یکی دیگر از چالش هایی که مردم هنگام انتخاب آشپزخانه لوکس و مدرن با آن روبرو هستند، تعیین کیفیت یک محصول خاص است که در واقع باید یک نگرانی ساده باشد زیرا صنعت طراحی داخلی در حال حاضر از طراحان داخلی بسیار خوبی برخوردار است. یک طراح خلاق می تواند تکه های کابینت داخل آشپزخانه را راحت بسازد تا متناسب خانه شما باشد. یک طراح با استعداد موثر می تواند برخی از جزئیات جزئی را متناسب با استراتژی کلی و برنامه های لوکس آشپزخانه شما بسازد.

طراحی روشنایی بصری

لامپ های آشپزخانه کلاسیک خود را با مدل های زیبایی زیبای دیگر نیزجایگزین کنید. برای افزودن ظرافت و استایل به آشپزخانه، آباژورهای بزرگ را در طرح های جالب انتخاب کنید.

آشپزخانه لوکس

نوارهای طلا و مس در کابینت آشپزخانه

با استفاده از برچسب های براق با روکش های طلا و مس ، جزئیات زیبایی را به آشپزخانه خود اضافه کنید. از این دو رنگ می توانید به کابینت خود جلوه و رنگ خاص ببخشید. می تواند برخی از برچسب ها دارای خطوط صاف باشند و بقیه به صورت کج استفاده شوند، در حالی که برخی دیگر به سبک کلاسیک نیز هستند ، اما همه آنها ظاهر آشپزخانه شما را تغییر می دهند و شیک تر می کند.

دسته های منحصر به فرد کابینت

با تعویض دستگیره کابینت ها، ظاهر آشپزخانه خود را تازه کنید. دسته ها را با چرم یا برنجی یا با جزئیات براق انتخاب کنید تا شخصیت و سبکی به آشپزخانه خود بیافزاید. اگر فضا اجازه می دهد، یخچال دو درب را به سبک کلاسیک آمریکایی نصب کنید. شما از یک لوازم آشپزخانه بسیار جادار با بهترین ویژگی هالذت خواهید برد.

صفحه اصلی و پیش زمینه های CLASSIER

یک سطح شیک را برای میزهای آشپزخانه همرنگ با کابینت و پشت پرده انتخاب کنید. طراحی های Silestone به شما امکان می دهد از یک ماده منحصر به فرد که ترکیبی از کاربرد با کارایی بالا و کیفیت در یک محصول واحد است لذت ببرید. برای بیشترین آشپزخانه های شیک ، جایی که رنگ مشکی غالب است ، شما باید از رنگهای روشن تر مانند سفید یا زرد روشن استفاده کنید.

طرح لوازم آشپزخانه GOURMET

طراحی های جدید ظریف وسایل آشپزخانه کوچک به این معنی است که می توانید فقط با نمای ساده آنها را روی میز خود طرح آن را بگذارید. طراحان داخلی با طراحی های مدرن و سبک های بی نقص همیشه جایی در آشپزخانه شما خواهد داشت.

آشپزخانه لوکس

گل طبیعی و دکوراسیون گیاهان

اگر می خواهید آشپزخانه مجلل و شیک دیگران را تحت تأثیر قرار دهید ، برخی از تزئینات گیاه را فراموش نکنید. گلهای طبیعی که در گلدانهای نفیس قرار می گیرند و یک حس طبیعی و بسیار شیک به آشپزخانه شما القا می کنند. کاکتوس ها و گیاهان دیگری که مورد علاقه شما هستند بهترین انتخاب می باشند، یکی از روندهای امروزی در دکوراسیون منزل و آشپزخانه، مطمئناً جذابیت بیشتری را به آشپزخانه شما اضافه می کنند.

ترکیب دو سبک متفاوت کابینت

اگر بین دو سبک درب کابینت گیر کرده اید، از استفاده از هردو نترسید. سبک های مکمل می توانند ظاهر کلی آشپزخانه شما را زیباتر کنند ، در حالی که طرح و رنگ دوم می تواند یک طراحی انتقالی جذاب را ایجاد کند. این آشپزخانه با ترکیبی از طرح های متفاوت و کابینت های سبک شیک تر ظاهری متفاوت به آشپزخانه شما می دهد.

مطالب بیشتر در این باره: homededicated.com و cosentino.com