روشویی کشودار بدنه استیل با سنگ طبیعی مدل آکادمی

  • Home
  • /
  • portfolio
  • /
  • روشویی کشودار بدنه استیل با سنگ طبیعی مدل آکادمی

توضیحات روشویی کشودار بدنه استیل

استفاده از فلز در ساخت روشویی های جدید و لوکس به تازگی در بازار ایران باب شده، یکی از این مدل های جدید روشویی که توسط گروه شهاب فیت تولید شده است روشویی مدل آکادمی است.

اسکلت اصلی این روشویی لوکس از فلز ضد زنگ استیل درجه یک ساخته شده و دیواره های آن از آلیاژ یا ورق پی وی سی که با استفاده از ابزار های دقیق به شکل چین چین درآمده ساخته شده است و با توجه به اینکه هم فلز استیل و هم ورق های پی وی سی هر دو از آلیاژ های ضد آب هستن در نتیجه این روشویی هم به طور کل ضد آب خواهد بود.

همچنین برای صفحه رویی این روشویی از سنگ طبیعی درجه یک استفاده شده که در عین دارا بودن تنوع و کیفیت بسیار بالا دارای قیمت مناسبتری نیز نسبت به سنگ های مصنوعی ماند کورین است.

این روشویی دارای یک کشوی جادار و بزرگ در قسمت بالای بدنه خود می باشد که دستگیره آن به صورت مخفی و در زیر آن قرار دارد. همچنین طبقه ای جادار نیز از جنس ورق پی وی سی در قسمت پایینی آن تعبیه شده تا میزان جاداری آن باز هم افزایش پیدا کند. قاب آینه این روشویی نیز از فلز استیل و پی وی سی ساخته شده است.

روشویی کشودار مدل آکادمی در اندازه و رنگ کاملا سفارشی در گروه فیت تولید می شود، شما مشتری محترم نیز میتوانید با توجه به اندازه و رنگ دلخواه خود این محصول را برای حمام و دستشویی لاکچری خانه خود در هر تعدادی که مورد نیازتان است سفارش دهید.

جزئیات طراحی روشویی فلزی و پی وی سی با صفحه سنگ طبیعی

نوع:سفارشی

جنس بدنه : فلز استیل و پی وی سی کار شده

جنس صفحه رویی: سنگ سنگ طبیعی

جنس رنگ: پلی اورتان

سایز: سفارشی

رنگ: دلخواه مشتری

دارای کشو: است

نوع مواد اولیه: درجه یک

قیمت: تماس بگیرید

دیگر محصولات این بخش

Share:

Call Now