روشویی کابینتی سنگی مدل پوماس، پی وی سی و سنگ کورین

  • Home
  • /
  • portfolio
  • /
  • روشویی کابینتی سنگی مدل پوماس، پی وی سی و سنگ کورین

توضیحات روشویی کابینتی سنگی

روشویی کابینتی سنگی مدل پوماس، با بدنه ای از جنس پی وی سی و رویه ی سنگ مصنوعی کورین خارجی و درجه یک محصولی از گروه شهاب فیت.
تمامی مراحی طراحی، تولید و اجرای این روشویی کابینتی سنگی لوکس توسط گروه شهاب فیت انجام شده است.دقت در طراحی و اجرا و کیفیت تولید این روشویی سنگی کاملا قابل رقابت با نمونه های خارجی درجه یک روشویی کابینتی است.
این محصول با رنگ پلی اورتان رنگ آمیزی شده که همین امر آن را کاملا ضد آب نموده است.همچنین تمامی متریال های مورد استفاده اعم از پی وی سی، سنگ کورین و یراق ها همگی از نوع درجه یک و مرغوب می باشند تا عمر این روشویی کابینتی سنگی را به حداکثر برسانند.
هدف از ساخت این محصول لوکس با رویه ی سنگ مصنوعی کورین بالا بردن دوام و قابل ترمیم بودن آن است، همچنین شما در انتخاب طرح مورد نظر خود برای سنگ کورین و رنگ مورد استفاده در این روشویی کابینتی لوکس به علت فراوانی و تنوع، کاملا آزادی عمل دارید تا محصول نهایی سازگار با سلیقه و دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی خانه شما باشد.
یراق آلات مورد استفاده در ساخت این محصول از نوع بلوم اصل می باشد که یکی از بهترین برند های حال حاضر در این حوزه است. روشويي كابينتي سنگی مدل پوماس در سبکی مدرن که دارای یک کشو بزرگ با دستگیره عمودی و قاب آینه و آینه ی آن به همراه بدنه محصول به مشتری عرضه می گردند.
جهت سفارش و خرید این محصول یا گرفتن مشاوره رایگان در خصوص دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی خود با ما تماس بگیرید.

جزئیات طراحی روشويي كابينتي سنگی

نوع:                   سفارشی

جنس بدنه:         پی وی سی

جنس رویه:         سنگ کورین

نوع رنگ:             پلی اورتان

نوع متریال ها:      درجه یک

ضد آب:               است

ضد خش:            است

ضد رطوبت:          است

رنگ و ابعاد:        دلخواه مشتری

قیمت:                تماس بگیرید

دیگر محصولات این بخش

Share:

Call Now