آشپزخانه لوکس
29
ژوئن

درباره انواع آشپزخانه لوکس در جهان که چشمان شما را خیره می کند

برخی از بهترین طراحی های آشپزخانه لوکس روی کره زمین را از اینجا ببینید.

به نظر شما چه درصد از آشپزخانه ها در گروه ” آشپزخانه لوکس” قرار می گیرند؟

ما برخی از تجزیه و تحلیل داده ها را برای پیدا کردن انجام دادیم.

 بر اساس تجزیه و تحلیل 415000 طرح آشپزخانه ، ما تعیین کردیم که تقریبا 14٪ از آشپزخانه ها در طبقه لوکس قرار می گیرند. با چه قیمتی آشپزخانه در طبقه “لوکس” قرار می گیرد, بحث گفتگو است ، اما بدون تردید ، 100000 دلار صرف شده برای آشپزخانه قطعاً واجد شرایط بودن است.  این به این معنی نیست که تمام آشپزخانه های موجود در آن 14٪ 100000 دلار قیمت دارند.

کدام سبک ها در بین آشپزخانه های گران قیمت بیشتر متداول هستند؟

باز هم ، ما تحقیقی انجام دادیم. در اینجا 3 مورد برتر ذکر شده است:

 سنتی: 26٪ معاصر: 24٪ انتقالی: 18٪

آشپزخانه لوکس

ویژگی های یک آشپزخانه لوکس

هیچ آشپزخانه ای برای واجد شرایط بودن به عنوان یک آشپزخانه لوکس وجود ندارد ، اما توجه کنید که بیشتر آشپزخانه ها  بزرگ هستند.  ویژگی های مشترک دیگر آشپزخانه لوکس شامل موارد زیر است:

پیشخوان گرانیت یا سنگ مرمر

کابینتهای آشپزخانه سفارشی که تا سقف ادامه دارند

کفپوش چوبی یا کاشی

روشنایی سفارشی

وسایل استیل ضدزنگ

کمد شیشه ای

در چند مورد ، نمونه هایی از یخچال و فریزر دو طرفه کامل و دو اجاق را مشاهده می کنید.

آشپزخانه لوکس

کابینت های تمام چوبی

در حالی که بسیاری از ما هرگز یک آشپزخانه رویایی 100000 دلاری نخواهیم داشت ، مطمئناً نگاه کردن به آنها سرگرم کننده است (دقیقاً مانند بررسی کردن عمارتها و خانه های زرق و برق دار که سرگرم کننده است).

لطفا توجه داشته باشید که هزینه های منتسب به آشپزخانه های این گالری فقط تخمین ها هستند.  با این حال ، به سادگی با نگاه کردن به آنها می توانید متوجه شوید که بسیار گران هستند. جالب اینجا است که تنوع باورنکردنی در طراحی برخی از آشپزخانه های مدرن و لوکس فوق العاده ، کشور ، معاصر ، مدیترانه ، روستایی ، سنتی ، انتقالی و همه چیز را در اینجا ارائه می دهیم.

آنها در هر رنگی نیز وجود دارند – آشپزخانه های لوکس سفید ، رنگ چوب ، سبز و سیاه.  حتی یک آشپزخانه قرمز مدرن وجود دارد. 

 در حقیقت ، بررسی دقیق آشپزخانه های واقعاً لوکس می تواند ایده های خوبی برای طراحی آشپزخانه شما بگذارد.  البته مگر اینکه برنده ی لوتو شوید ، نمی توانید این آشپزخانه ها را پیاده کنید ، اما مطمئناً می توانید ایده های خوبی در زمینه طراحی بگیرید.

آشپزخانه فوق العاده گران قیمت فوق توسط Garrison Hullinger Design Design طراحی شده است که یکی از شرکت های طراحی داخلی است.  فکر نمی کنم باید به شما بگویم که چرا سبک آنها را خیلی دوست دارم.  آشپزخانه فوق ، آشپزخانه پیشخبانه سفید به سبک سنتی است.  هیچ جزئیاتی از کف چوب سخت و گسترده تا تخته های سفارشی سفید تا سقف های سفارشی تماشایی صرف نشده بود.

آشپزخانه لوکس

آشپزخانه L شکل با کنتراست کابینت سفید و تیره

هزینه تخمینی: 100،500 دلار (منبع: Zillow DigsTM).  طراحی آشپزخانه لوکس زیبا با کنتراست خوب از مواد سبک، فضایی بزرگ با فضای ناهار خوری نقطه کانونی این آشپزخانه بزرگ است.  البته ، سقف زیبای این آشپزخانه را نمی توان نادیده گرفت.

هزینه تخمینی: 108،700 دلار (منبع: Zillow DigsTM).  دو تن از چوب استفاده شده در این آشپزخانه سفارشی.  کابینت ها و جزایر با کاردستی خیره کننده ساخته شده اند.  کفپوش کاشی درخشندگی به رنگهای چوب تیره و در عین حال تیره را فراهم می کند.