قیمت درب کابینت آشپزخانه ویژه همکاران

  • Home
  • /
  • قیمت درب کابینت آشپزخانه ویژه همکاران

تولید و فروش درب کابینت آشپزخانه برای همکاران و کابینت سازان

در بازار پر رقابت امروز کابینت آشپزخانه به علت تنوع بالای سبک ها، متریال ها و تکنولوژی های ساخت کابینت به ویژه درب کابینت آشپزخانه بسیاری از همکاران و نصاب های عزیز کابینت کار و فروشندگان کابینت به علت دسترسی نداشتن به تمامی تکنولوژی های موجود در حوزه طراحی و ساخت کابینت های آشپزخانه لوکس و به جهت تحویل به موقع سفارش به مشتریان قسمت درب کابینت را که مهمترین و ظریف ترین قسمت آن است به کارخانه های تخصصی ساخت درب کابینت که از تمامی تکنولوژی های روز بهره می برند برون سپاری می کنند.

از این رو گروه شهاب فیت با دارا بودن گروهی از طراحان مجرب، استادکاران نجار و رنگ کار یکی از بهترین تولید کننده های درب کابینت آشپزخانه لوکس در سبک های کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن در طرح ها و متریال های بسیار متنوع و قیمت مناسب ویژه همکار می باشد.متریال های مورد استفاده در ساخت درب ها چیست:

جنس درب های تولید شده در مجموعه شهاب فیت  ام دی اف (MDF) درجه یک و مرغوب، چوب طبیعی روسی، راش و بلوط می باشد که با رنگ پلی اورتان مات یا براق ایتالیایی بعد از طی 4 مرحله زیر کاری به بهترین نحو رنگ شده و به همکاران عزیز تحویل داده می شود.

درب ها در چه سبک های تولید می شوند:

درب کابینت های لوکس تولید شده در مجموعه فیت در 3 سبک اصلی کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن با استفاده از تکنولوژی هایی از قبیل سی ان سی (CNC) با دقت بالا شکل گرفته، رنگ آمیزی شده و ساخته می شوند.

مراحل انجام سفارش به چه صورت است:

بعد از برقراری ارتباط از طریق راه های ارتباطی با مجموعه برای شما کاتالگ محصولات به همراه لیست قیمت ارسال می شود و بعد از انتخاب مدل، اندازه و رنگ درب های کابینت محصول طراحی شده و وارد فاز تولید می شود. بعد از اتمام تولید درب ها برای شما ارسال می شود.

مدت زمان تحویل سفارش چقدر است:

به دلیل اینکه درب های تولید شده در گروه شهاب فیت بسیار با دقت به جزئیات و کیفیت از همان مرحله طراحی تا نجاری و نقاشی که 4 مرحله زیرکاری بر روی آنها انجا شده و سپس پاشش صورت می گیرد مدت زمان تحویل کار با توجه به حجم پروژه و جزئیات درخواستی مشتری متغیر می باشد.

جنس درب ها از چیست:

با توجه به نیاز و سلیقه شما مشتری محترم درب ها می توانند از ام دی اف خام، پی وی سی و یا انواع چوب های طبیعی از جمله راش، روس، بلوط و … ساخته شده و با رنگ پلی اورتان مات یا براق ایتالیایی که همگی از نوع درجه یک هستند تولید شوند.

از این پس فروشندگان و همکاران کابینت ساز می توانند درب کابینت با پوشش رنگ پلی اورتان مات و براق را که با ظرافت و زیبایی بسیار بالا تولید شده را به عنوان بهترین پیشنهاد به مشتریان خود ارائه کنند.

نکته مهم: نوع پوشش این درب ها پولیشی نبوده و از نوع پاششی می باشد.

سرستون ها

درب ویترین

Call Now