کابینت آشپزخانه ایتالیایی
23
ژوئن

درباره کابینت آشپزخانه ایتالیایی مدرن درطراحی آشپزخانه و دکوراسیون منزل

کابینت آشپزخانه سزار ایتالیایی

ما بیش از 10 سال با طرح های کابینت آشپزخانه ایتالیایی و به ویژه با برند آشپزخانه های ایتالیایی کار کرده ایم و دوست داریم دانش خود را در مورد طراحی آشپزخانه ایتالیایی و اروپایی با شما به اشتراک بگذاریم. مارک کابینت آشپزخانه ایتالیایی با سبک مدرن، سنتی را ارائه می دهد.

به طور کلی، آشپزخانه های ایتالیایی تلاش می کنند تا فضایی جذاب و مجلل را را ایجاد کنند. درست همانطور که غذا و لذت در فرهنگ ایتالیایی جلو و محور است، همینطور تمرکز بر روی کابینت آشپزخانه ایتالیایی است.  هدف همیشه ایجاد فضایی است که لذت آن را دو چندان می کند، و ظرافت و زیبایی نیز به همراه خواهد داشت.

رنگ کابینت آشپزخانه ایتالیایی

 طراحی آشپزخانه ایتالیایی به دلیل ترکیب رنگ های کابینت که منعکس کننده دنیای طبیعی ایتالیا است شناخته شده است. رنگ هایی که آب، زمین و محیط ایتالیا را مننقل می کنند، اغلب در طراحی آشپزخانه ایتالیایی یافت می شوند. رنگ های کابینت آشپزخانه که در طراحی ایتالیایی انتخاب شده اند ، قصد دارند فضایی را ایجاد کنند که به یکباره آرامش بخش و ظریف باشد ، دقیقاً مانند زمین و فرهنگ ایتالیا که آرامش بخش است! رنگهای معمول کابینت آشپزخانه در طراحی مدرن آشپزخانه ایتالیایی عبارتند از:

زرد

آبی روشن

نارنجی تیره

سطوح آشپزخانه

از نظر سطوح موجود در آشپزخانه شما، مانند کفپوش های آشپزخانه ، میزهای آشپزخانه و لبه های پشت پرده ، بسیاری از طراحان آشپزخانه ایتالیایی تمایل به استفاده از مواد طبیعی دارند که به آن احساس طبیعی تری می بخشد. به جای گرانیت، استفاده از یک سنگ مات یا رومیزی آشپزخانه گرانیتی متداول تر است.

کفپوش های آشپزخانه اغلب از رنگ های تخته سنگ یا طاووس تشکیل شده و به پایان رسیده است.  برای استفاده از پشت پرده های آشپزخانه ، در طراحی آشپزخانه ایتالیا استفاده از موزائیک ها معمول نیست. چنین کاشی هایی به سبک موزاییک معمولاً رنگهای مورد استفاده برای آشپزخانه خاص و مواردی که در طراحی کلی آشپزخانه ایتالیایی معمول است را شامل می شود.

کابینت آشپزخانه ایتالیایی

روشنایی آشپزخانه

 بسیاری از طراحی های آشپزخانه با کیفیت بالا ایتالیایی و اروپایی ، نور طبیعی را از طریق پنجره های بزرگ پذیرفته و از منابع طبیعی در فرایند برنامه ریزی و طراحی آشپزخانه استفاده می کنند. این طرح در چشم انداز و محیط ایتالیا در طول طراحی کابینت آشپزخانه ایتالیایی است.

احساس کلی طراحی آشپزخانه ایتالیایی به طور معمول سبک ، مطبوع و روشن است و هر وقت این احساس از طریق منابع نور طبیعی یا مستقیم حاصل نشود ، طراحان آشپزخانه از نحوه ایجاد یک احساس مشابه آگاه هستند.  اثر از طریق استفاده از روشنایی غیرمستقیم که بخشی از طراحی آشپزخانه منتقل می شود.

عناصر طراحی مدیترانه ای طبیعی

 فراتر از تصمیمات سطح و روشنایی ، دکوری که در طراحی آشپزخانه ایتالیایی استفاده می شود ، معمولاً برای طراحی کابینت آشپزخانه از طبیعت الهام می گیرند. گل ها و گیاهان برای تزئین سطوح بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. رگه های چوبی در کابینت ها یافت می شوند ، که خود به یک احساس طبیعی کلی منتقل می کنند.

در چتر عمومی طراحی آشپزخانه ایتالیایی ، دو رویکرد مشترک وجود دارد – توسکانی و مدیترانه.  به عنوان مثال ، در مورد مبلمان کابینت آشپزخانه ، به عنوان مثال ، یک آشپزخانه توسکایی اغلب از مواد بسیار طبیعی مانند چوب پریشانی یا مجدداً برای میزها و صندلی های آشپزخانه استفاده می کند.  برعکس ، مدیترانه ای معمولاً از رنگ های روشن کابینت آشپزخانه و طراحی مدرن براق استفاده می کند.

کابینت آشپزخانه ایتالیایی

ملاحظات لوازم آشپزخانه

 یک آشپزخانه ایتالیایی برای جشن ها و هنر آشپزی و خوردن غذا استفاده می شود. بنابراین ، وسایل آشپزخانه معمولاً لوکس و برجسته هستند.  آنها اغلب به بخشی از طرح های آشپزخانه سفارشی ایتالیایی تبدیل می شوند و به گونه ای ادغام می شوند که تضاد خوبی ایجاد می کند ، در حالی که درک همزمان از ویژگی های طراحی ایتالیایی را همزمان تقویت می کند.  فولاد ضد زنگ ماده متداولی است که در آشپزخانه های مدرن ایتالیایی مورد استفاده قرار می گیرد.  همچنین برای وسایل آشپزی از قبیل، قاشق ها ، اسپاتول ها و سایر موارد متداول که در نمای ساده استفاده می شوند، به کار برده می شوند.

نشانه ای از سبک با مارک های طراح آشپزخانه ایتالیایی

 از جمله نامهای ایتالیایی در صنعت آشپزخانه می توان به Boffi، شرکتی اشاره کرد که بیش از پنجاه سال است که تکامل سلیقه و فناوری را تفسیر می کند و مترادف با نوآوری و طراحی در سطح بین المللی است.  در میان مجموعه های برند پروژه هایی هستند که توسط برخی از نام های مهم در طراحی ایتالیایی امضا شده اند.  در میان اینها ، پیرو لیسونی ، پاتریشیا اروویولا و جو کلمبو به خاطر طراحی آشپزخانه مینی چرخ برای بوفی در دهه شصت ایستادگی می کنند.  این یک پروژه آزمایشی بود ، در زمان ساخته شده از چوب ، و امروز در Corian® یا تخته سه لا دریایی مناسب برای فضای بیرون ارائه شده است.

منبع: modianikitchens.com