کابینت های گلاس
26
ژوئن

معرفی جامع کابینت آشپزخانه های گلاس و نحوه نگهداری و مراقبت صحیح از آن

مزایای کابینت آشپزخانه های گلاس

اگر قصد بازسازی آشپزخانه خود با کابینت های گلاس دارید، به خاطر داشته باشید که نوع کابینت شما می تواند تأثیر زیادی در ظاهر و فضای کلی منزل شما بگذارد.  طی چند سال گذشته ، کابینت های اکریلیک و های گلاس به دلیل جذابیت بصری چشمگیر آنها بسیار محبوب شده اند.

کابینت هایی که انتخاب کرده اید می تواند بدون توجه به جنس آن ظاهری متفاوت ایجاد کند. در ادامه بخوانید تا در مورد مزایای انتخاب کابینت های گلاس در هنگام به تعویض کابینت آشپزخانه خود اطلاعات بیشتری کسب کنید.

چرا کابینتهای آشپزخانه های گلاس؟

کابینت های گلاس، جلوه ای چشمگیر برای نوسازی آشپزخانه های مدرن است و به جای کابینت سنتی، برای آشپزخانه های سبک مدرن مناسب تر هستند. به علاوه، کابینت های  کلاس نور را به طور موثری منعکس می کنند و باعث می شوند منزل شما روشن تر و بزرگ تر به نظر برسد که این موضوع می تواند برای فضاهای کوچک بسیار مفید باشد!

کابینت های گلاس

کابینت آشپزخانه های گلاس

تمیز کردن آسان یکی از بزرگترین مزایای آشپزخانه های دارای کابینت های گلاس است. هرگونه لکه و حتی چربی به راحتی پاک می شود، تلاش شما برای تمیز کردن را به حداقل می رساند. استفاده از یک پارچه مرطوب و نخی برای رفع هرگونه لکه هایی که ممکن است ظاهر شود کافی است. آنها بدون نیاز به آب بندی ، کیفیت ضد آب فوق العاده ای دارند.

کابینتهای آشپزخانه های گلاس چه تعداد ساخته شده اند؟

اکریلیک یک پلاستیک مصنوعی با کیفیت بالا است که اغلب به صورت ورق به عنوان جایگزینی برای شیشه مورد استفاده قرار می گیرد و سطح مقاوم در برابر خرد شدن را ایجاد می کند.  کابینت های اکریلیک مناسب آشپزخانه های سبک معاصر است.

آنها یک بازتابنده مانند یک آینه را فراهم می کنند و به راحتی نمی شکنند ، تراشه یا لکه نمی گیرند. بیشتر کابینت های های گلاس از این ورقه ساخته می شوند.

کابینت آشپزخانه های گلاس با استفاده از Fabuwood

شما می توانید با کابینت های Prima Bianco به سبکی مدرن برسید. علاوه بر این ، اگر کابینت های های گلاس را سنتی تر ترجیح می دهید، می توانید کابینت های گلاس را سفارش و تهیه کنید.

کابینت آشپزخانه با استفاده از مواد خام و چوب جامد سازگار با محیط زیست است.  بافت خوبی دارد  مقاومت در برابر درجه حرارت بالا و مقاومت در برابر خراشیده شدن نیست هست. اما قیمت آن گران است و تعمیر و نگهداری مشکل دارد.  برای مکان های خشک و مرطوب مناسب نیست.  بنابراین باید در اسرع وقت خشک شود.

کابینت های گلاس

انتخاب کابینت آشپزخانه

نصب کابینت در طول روز با دکوراسیون آشپزخانه هماهنگ شده است. آشپزخانه با بقیه خانه متفاوت است  و شما نمی توانید صبر کنید تا دکوراسیون کامل شود.  قبل از خرید کابینت برای نصب باید از تولید و نصب کننده کابینت سؤال کنید.

بعضی از افراد همیشه نگران این هستند که فضای آشپزخانه کافی نباشد. بنابراین بسیاری از افراد کابینت هایی را که فضای بیشتری دارند ترجیح می دهند.  هنگام انتخاب کابینت لازم نیست که کابینت های بزرگ را انتخاب کنیم، بلکه باید معقول ترین آنها را انتخاب کنیم.  کابینت قسمت های زیادی از آشپزخانه را اشغال خواهد کرد.

درهای آکریلیک چیست؟

 درهای آکریلیک به طرز چشمگیری قوی، بسیار بادوام و در برابر رطوبت مقاوم هستند و آن را به یک وسیله ایده آل برای کابینت های گلاس تبدیل می کنند.  درهای آکریلیک، پوسته پوسته و لکه دار نخواهند شد. اکریلیک برخلاف چوب ، تراشه ندارد.

از آنجا که رنگ به جای یک لایه نازک از رنگ لاک به آکریلیک ادغام شده است ، سطح نمی تواند پوست کند.  خاصیت منحصر به فرد و انقلابی آن باعث می شود که از لحاظ نگهداری و عملکرد از چوب برتری داشته باشد.  درهای آکریلیک سالها طولانی تر از درهای چوبی دوام دارند.

دستورالعمل های مراقبت اکریلیک

 درهای آکریلیک تمیز می شوند زیرا مواد دارای منافذی روی سطح آن نیستند.

 تمیز کردن را با استفاده از یک پارچه مرطوب و پاک کننده ملایم پاک کنید.

 اکریلیک به آسانی قابل ترمیم است ، می توان خراش روی سطح را به راحتی برطرف کرد تا بتوانید سطح آن را به حالت مشابه مانند با کیت پلاستیکی پاک کنید.

چرا کابینت های آشپزخانه های گلاس را انتخاب می کنید؟

این که آیا شما یک آشپزخانه جدید می سازید یا آشپزخانه قدیمی را بازسازی می کنید ، احتمالاً می دانید که کابینت تا چه اندازه بزرگ است.  تمام سبک های اصلی کابینت (مات ، بافت ، روکش و براقیت بالا) مزایای خود را دارند.  بنابراین لزوما این نیست که کدام یک بهتر باشد ، بلکه در مورد هر کدام با شرایط خاص بهترین عملکرد را باید داشته باشند.

منبع: fabuwood.com