رنگ کابینت آشپزخانه
28
ژوئن

ایده هایی برای تغییر و زیبا تر کردن رنگ کابینت آشپزخانه منزل

آشپزخانه خود را چگونه بازسازی می کنید؟  تعمیرات با هزینه بالا را فراموش کنید.  برخی از ایده های رنگ کابینت را برای نقاشی کابینت های آشپزخانه در نظر بگیرید ، میبینید که بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

کابینت ها یک نقطه کانونی در آشپزخانه هستند که فضای زیادی را اشغال می کنند، و شما باید هر روز به آنها نگاه کنید اگر آنها رنگی داشته باشند که شما دوست نداشته باشید، می توانید رنگ آن ها را عوض کنید و هیچ وقت از آنها خسته نشوید.

 رنگ های زیادی وجود دارد که روی کابینت های آشپزخانه به خوبی کار می کنند ، اما پیدا کردن مناسب می تواند مشکل باشد.  قبل از انتخاب رنگ غیرمعمول ، موارد و رنگهای دیگر اتاق را در نظر بگیرید.  به دیوارها ، پیشخوان ها ، پشت پرده ها ، کف و وسایل خود نگاه کنید.

  اگر از قبل رنگ زیادی در اتاق دارید ، بهتر است با رنگ کابینت های سفید یا خنثی بروید.  سایه های مختلفی از رنگ سفید برای انتخاب وجود دارد ، اما همه آنها به اتاق شما کمک می کنند تا احساس روشن و شادابی داشته باشد.  کابینت های سفید می توانند یک اتاق تاریک را روشن کنند.  برخی از رنگ های خنثی خوب برای کابینت های آشپزخانه شامل خاکستری روشن ، خاکستری تیره یا خاکستری (ترکیبی از خاکستری و بژ) است.  این رنگ های خنثی به فضای شما کمک می کنند و به شما آزادی می دهند تا از طریق لوازم جانبی و وسایل ، رنگ های باز تری داشته باشید.

رنگ های تیره تر مانند سبز زمرد ، زغال اخته قرمز و آبی دریایی می توانند واقعاً در کابینت های آشپزخانه  حرفی برای گفتن داشته باشند اما در فضاهای بزرگ بهتر هستند زیرا می توانند اتاق های کوچک را تاریک کنند.  اگر قصد استفاده از آنها را در یک آشپزخانه کوچک دارید ، حتماً آنها را با دیوارهای سفید تعادل برقرار کنید.

ترکیب چوب با کابینت

 روند فعلی که ما عاشق آن هستیم مخلوط کردن چوب طبیعی و کابینت های رنگ شده است.  در سالهای گذشته این رنگ آمیزی کابینت های پایین و بالا سایه های مختلف رایج بوده است ، و اکنون ما در حال انجام کاری مشابه با کابینت های چوبی پایین و کابینت های بالایی هستیم که با رنگی مکمل نقاشی شده اند.

رنگ کابینت

کابینت هایی با انواع رنگ قهوه ای

رنگ خاکی به بزرگتر نشان دادن فضای شما کمک بسیاری می کند و اگر آشپزخانه کوچکی در اختیار دارید، پیشنهاد می کنیم از این رنگ برای کابینت های خود استفاده کنید. در کنار این رنگ می توانید از وسایل استیل و نقره ای رنگ بهره بگیرید تا به زیبایی هر چه بیشتر فضای خود کمک کرده باشید.

 در انتخاب رنگ های قهوه ای، می توانید از یک رنگ قهوه ای با تناژ متوسط و ملایم به همراه رویه ای با رنگ کرم استفاده کنید و زیبایی دو چندان به فضای خود هدیه کنید. همچنین استفاد از دو رنگ در کابینت ها منجر به یکنواختی نشده و همیشه تازگی خود را حفظ خواهد کرد.

کابینت هایی با رنگ خاکستری روشن : رنگی خنثی و انعطاف پذیر

خاکستری روشن را در اغلب خانه های کوچک و آشپزخانه هایی با ابعاد کم استفاده می کنند، و کارشناسان معتقدند که این رنگ بسیار در بزرگتر نشان دادن فضای آشپزخانه کمک خواهد کرد. به علاوه اینکه این رنگ خنثی بوده و به راحتی با دیگر اجزا هماهنگ خواهد شد.

انتخاب رنگ کابینت به رنگ کرم

این نوع از کابینت ها حس و حال مدرن بیشتری به فضای شما می دهند، رنگی آرامش بخش بوده و به شدت در کنار رویه کابینتی با رنگ مشکی و یا قهوه ای زیبایی خود را نشان خواهد داد. این رنگ مناسب برای تمامی فضاهای کوچک بوده و علاوه بر زیبایی، به بزرگتر دیده شدن فضا نیز کمک خواهد کرد.

بهترین رنگ کابینت های ام دی اف

ام دی اف از ضایعات دور ریختنی چوب ساخته می شود. این ضایعات، توسط دستگاه های مخصوص، خرد و یک اندازه می شوند و سپس روکش می شوند، که نام تجاری آنMDF   است. های گلاس و ممبران، از انواع پیشرفته تر MDF محسوب می شوند.

کابینت های ام دی اف، به راحتی با سایر عناصر و ملزومات دکوراسیون منزل هماهنگ می شوند، ازین رو بسیار مورد توجه طراحان داخلی ساختمان قرار دارند.

رنگ کابینت

بهترین رنگ های مورد استفاده شده برای داشتن محیطی زیبا و ارام

رنگ‌های خنثی، انتخاب هوشمندانه‌ای برای آشپزخانه های کوچک و در مواقعی است که انتخاب رنگ برایتان دشوار است این رنگ ها قابل تطبیق و ترکیب با رنگ های مختلف بوده و در آشپزخانه هایی که دارای رنگ های زیاد و متضاد هستند مناسب هستند  برای مثال رنگ سفید، بژ ورنگ چوب فضا را ساده و قابل انعطاف تر می سازد.

کابینت با رنگ قرمز

رنگ قرمز فضای یک آشپزخانه سرد را به فضایی گرم و زیبا تبدیل می کند و به فضای خسته کننده آشپزخانه دلگیر انرژی می بخشد. این رنگ طرفدارن خاص خودش را دارد اگر می خواهید کابینت های آشپزخانه خود را با رنگ قرمز انتخاب کنید باید فضای آشپزخانه تان بزرگ باشد زیرا رنگ قرمز فضای آشپزخانه های کوچک را دلگیر و خسته کننده می کند. می توانید برای ایجاد احساس ملایم در درون فضای آشپزخانه خود برای رنگ کابینت ها از ترکیب رنگ قرمز و سفید استفاده نمایید.