درب کابینت
26
ژوئن

ایده برای تازه و نو کردن درب کابینت های آشپزخانه بدون تعویض آن ها

لازم نیست کابینت و یا درب کابینت های قدیمی را تعویض کنید تا به آشپزخانه خود ظاهری تازه و جدید بدهید.  با استفاده از این ایده های خلاق، می توانید کابینت های آشپزخانه خود را بدون تعویض آنها به روز کنید.  این روش های آسان را برای نو کردن کابینت های خود با رنگ ، قالب ، و ابزار جدید امتحان کنید.  این ترفندها برای کابینت سرویس بهداشتی نیز کار می کنند!

لبه تزئینی

برای تازه کردن درب کابینت آشپزخانه ، به دستگیره های توپ چوبی 1 اینچی و درب کابینت با پنل کفی نیاز دارید.  توپ ها را در امتداد لبه داخلی کابینت ، تا جایی که می توانید در امتداد هر طرف ، به طور مساوی قرار دهید.  از چسب محكمی مانند چسب E6000 برای محکم كردن آنها در محل استفاده كنید.  وقتی چسب خشک است، آن ها را رنگ را بزنید.

درب کابینت شیشه ای

با اضافه کردن یک صفحه شیشه ای ، درب کابینت قدیمی خود را به روز کنید.  می توانید پانل ها را از فروشگاه شیشه سفارش دهید، و از بین شیشه های شفاف، مات برای ظاهری منحصر به فرد استفاده کنید. شیشه را به اندازه برش دهید و قسمت های اضافی را بردارید.  قطعه شیشه ای را بر روی قاب پشتی قرار دهید.

درب استنسیل ستاره

برای تغییر کابینت معمولی، باید آن را با الگوی زیبا و رنگی بپوشانید.ابتدا با رنگ پس زمینه مورد نظر کابینت خود را رنگ کنید و بگذارید خشک شود.  نوار استنسیل را در جای خود روی درب بکشید.  با استفاده از یک برس رنگ استنسیل ، قسمت های باز استنسیل را با یک حرکت ضربه بزنید.  استنسیل را لایه برداری کنید تا الگوی رنگ شده خود را نشان دهد.

ظاهر زیبا را به آشپزخانه ببخشید و با نگه داشتن کابینت های خود به سادگی با تعویض درها از بازسازی کامل آشپزخانه خودداری کنید. یک پروژه که جایگزین درب های کابینت شما است ، می تواند در صورت فرسوده بودن انجام شود ، یا اگر تازه به دنبال به جدید کردن فضای خود هستید.

تغییر درب کابینت ها

درهای کابینت جدیدی را که از چوب، ترموفویل و بامبو ساخته شده است ، انتخاب کنید.  سپس سبک پوشش خود را انتخاب کنید. دو سبک روکش وجود دارد:

 روکش های استاندارد (همچنین به آن روکش های سنتی نیز گفته می شود) باعث می شود تا چهره جعبه کابینت در اطراف درب و زیر قابل مشاهده باشد ، و یک نوع قاب ایجاد می کند.

 درب های کابینت با روکش های کامل نصب شده است به گونه ای که جعبه کابینت را کاملاً بپوشاند و تقریباً هیچ قاب کابینت در اطراف درب ها و جعبه های کشو نشان نمی دهد.

ابزار جانبی کابینت آشپزخانه مانند لولا کابینت ، دستگیره می تواند قابلیت استفاده را بهبود بخشد و تعریف دکوراسیون خود اضافه کند.

 نوع کابینت شما تا حدودی نوع لولا استفاده شده روی آن را مشخص می کند.

 کابینت های قاب دار دارای لولا هایی هستند که به درب و قاب وصل شده اند ، در حالی که کابینت های بدون قاب دارای لولا هایی هستند که به درب و دیوار وصل شده اند.  لولا های اروپایی (“پنهان”) هنگام بسته بودن درب قابل مشاهده نیستند.  آنها ظاهری براق و تمیز ارائه می دهند و اغلب با سبک های معاصر مورد استفاده قرار می گیرند.