روشویی کابینتی لوکس سفارشی جدید سرویس حمام و دستشویی

  • Home
  • /
  • روشویی کابینتی لوکس سفارشی جدید سرویس حمام و دستشویی

استفاده از کابینت ها در سرویس بهداشتی چند سالی است که بسیار همه گیر شده و البته نام های زیادی هم برای آن بوجود آمده از قبیل روشویی کابینتی، کابینت روشویی، روشویی کابینت دار، کابینت دستشویی، کمد دستشویی، کابینت دستشویی پی وی سی، کابینت حمامی، کابینت سرویس بهداشتی و کابینت زیر دستشویی.

با توجه به اینکه رطوبت همیشه در سرویس بهداشتی حمام و دستشویی وجود داشته استفاده از این محصول هم مستلزم دارا بودن قابلیت ضد آب است که این مشکل را با استفاده از متریال های ضد آب مانند سنگ کورین و پی وی سی و برای روشویی های چوبی با استفاده از رنگ هایی مانند پلی اورتان حل کرده اند. لازم به ذکر است که گروه صنعتی فیت توانایی ساخت انواع روشویی های لوکس را با استفاده از تمامی متریال های درجه یک به بهترین نحو ممکن دارد.

کابينت روشويي هاي توليدي در گروه صنعتي فيت با توجه به نياز و توقع مشتريان عزیز از محصول نهايي با استفاده از مواد اوليه متنوع ساخته ميشوند که از آن ها مي توان به چوب طبيعي بلوط و راش، ورق هاي پي وي سي، ورق هاي ام دي اف، سنگ مصنوعي کورين، سنگ کوارتز، سنگ طبيعي، فلز استيل و برنج و چرم اشاره کرد.
براي ساخت بدنه روشويي کابينتي به طور معمول از چوب طبيعي، پي وي سي و ام دي اف استفاده مي شود که انتخاب اين مواد بسته به نياز مشتري و محل قرار گيري کابينت روشويي از لحاظ مرطوب بودن يا نبود فضاي استفاده از آن متغير است.
براي قسمت روي محصول از انواع سنگ هاي طبيعي و مصنوعي کورين و کوارتز استفاده مي شود که هر کدام نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارند.
از فلزات و چرم طبيعي هم به جز تعدادي از مدل هاي خاص که اسکلت استيل دارند براي تزئينات بدنه و داخل کشوهاي روشويي ها استفاده ميشود.

Call Now