چرا نباید کابینت آشپزخانه ارزان قیمت خرید
12
آوریل

چرا نباید کابینت آشپزخانه ارزان قیمت خرید؟

معرفی عواملی که باعث می شود خرید کابینت آشپزخانه ارزان به صرفه نباشد…

مهمترین حسن کابینت های ارزان در واقع تنها همان قیمت آنهاست اما در کنار آن معایب بسیار زیادی را می توان برای آن ها بر شمرد.

چرا نباید کابینت آشپزخانه ارزان قیمت خرید

1 – کیفیت پایین مواد اولیه:

در بازار پر تلاطم ارز های مبادلاتی که تاثیرات مخربی هر لحظه بر خرید و فروش های اجناس در تمامی بازار ها می گذارد، افراد سود جو که کم هم نیستند دائما به دنبال منفعت بیشتر، مواد اولیه با کیفیت پایین را با قیمت های بالاتری به خریداران عمده و جزئی می فروشند.

همین عامل باعث می شود تا در حوزه تولید و فروش کابینت های آشپزخانه به علت اینکه تقاضا برای محصولات ارزان قیمت تر زیاد می باشد روز به روز کیفیت این قبیل محصولات پایین و پایین تر بیاید.

مقاومت کم در برابر عوامل آسیب زننده به کابینت ها از قبیل آب، رطوبت، ضربه و استحکاک از نتایج استفاده از مواد اولیه کم کیفیت در ساخت کابینت آشپزخانه است.

2 – کیفیت پایین محصول نهایی ساخته شده:

از آنجایی که این گونه محصولات ارزان قیمت به صورت عمده و از پیش ساخته می شوند نظارت بر مراحل تولید آن ها سخت تر می باشد، در نتیجه مشکلات عدیده ای بعد از طی فرآیند تولید در محصولات مشاهده می شود.

همچنین برای ساخت کابینت آشپزخانه ارزان قیمت تولید کننده مجبور است از نیروی کار ارزان قیمت و البته کم تخصص تر هم بهره ببرد تا قیمت تمام شده را برای خود کم تر کند و همین عامل نیز سهم به سزایی پایین آمدن کیفیت محصول نهایی می گردد.

3 – عدم طراحی اصولی:

خریداران عزیز کابینت آشپزخانه و یا هر محصول دیگری که دقت و تجربه در ساخت آن بسیار تعیین کننده و اثر گذار است باید به این نکته توجه کنند که یکی از مراحل حیاتی در فرآیند آماده شدن یک محصول برای استفاده و رسیدن به دست مصرف کننده نهایی است مرحله طراحی آن محصول می باشد که اگر دقت لازم در این مرحله صرف نشود محصول نهایی با انتظارات شما فاصله ی زیادی خواهد داشت، که متاسفانه در ساخت کابینت های ارزان قیمت کمترین توجه به این مساله از سوی تولید کننده می شود.

4 – عمر کوتاه:

و در آخر همه ی موارد ذکر شده دست به دست هم می دهند تا عمر کابینت آشپزخانه خریداری شده ی شما کم شود تا به زودی نیاز به خرید دوباره آن داشته باشید.

 

یک ضرب المثل انگلیسی است که می گوید:

من هنوز آنقدر پودار نشده ام که جنس ارزان قیمت بخرم

شما هم نظر خود را درباره این مطلب در قسمت کامنت ها بنویسید


از نمونه کار های کابینت آشپزخانه ما دیدن فرمایید