25
آوریل

بهترین کابینت های آشپزخانه 2020 با راهنمای خرید کامل

بهترین کابینت آشپزخانه ای که می توانید برای مهمترین قسمت خانه خود انتخاب کنید باید دارای عملکرد عالی و نمایی شیک باشد. سبک های مختلفی در بازار وجود دارد، از پانل های تخت و کابینت های آشپزخانه سبک گرفته تا گزینه های سنتی برای آشپزخانه شما اما همه این ها به انتخاب شما و به سلیقه شخصی شما بستگی خواهد داشت. با این وجود، کارایی کیفیتی است که هرگز نباید در کابینت آشپزخانه آن را نادیده گرفت.

هنگام طراحی مجدد آشپزخانه خود (یا ساختن یک نمونه جدید از ابتدا!)، کابینت های شما یکی از مهمترین گزینه هایی است که می توانید انتخاب کنید. در کابینت ها نه تنها همه چیزهایی را که با آنها آشپزی می کنید، نگهداری می شوند، بلکه اکثر فضای آشپزخانه شما را نیز به خود اختصاص می دهند.

خرید بهترین کابینت های آشپزخانه

طراحی بهترین کابینت آشپزخانه را در قلب خانه قرار می دهد. بازار فعلی کابینت آشپزخانه، مملو از گزینه های مختلف است، از کابینت های ساخته شده با سطح بالا، نیمه سفارشی و کابینت های آشپزخانه از گزینه های آماده به مونتاژ که ارزان ترین است وجود دارد.

گزینه اول بهترین کابینت های سفارشی است که مخصوص برای فضای پخت و پز شما ، با مشخصات ، اندازه گیری ها و سبکی که مورد نظر شماست ، با قابلیت های بسیار با کیفیت ساخته شده است. اگرچه این مدل ها بهترین گزینه های کابینت برای هر آشپزخانه از نظر سبک ، کیفیت و کارایی هستند ، اما قیمت آنها نیز بسیار گران است.

کابینت آشپزخانه

هنگامی که برای بازسازی آشپزخانه خود به دنبال کابینت های آشپزخانه باکیفیت هستید، سبک های پیشنهادی کابینت 2020 را بررسی کنید. جستجو برای رتبه بندی کابینت آشپزخانه آنلاین یکی از اولین گام ها است زیرا کیفیت و دوام مهمترین آنها هستند. این رده بندی های کابینت آشپزخانه به این نکته اشاره می کند که در حال حاضر مارک های کابینت سطح بالا چه نوعی هستند. بر اساس این اطلاعات ، شما می توانید در مورد بهترین خصوصیات آن اطلاعاتی کسب کنید و قادر خواهید بود تصمیم بگیرید به چه چیزی نیاز دارید. با این وجود ، مشخصات وب سایت ساخت کارخانه را بررسی کنید. رتبه بندی کابینت آشپزخانه اطلاعات کلی را در اختیار شما قرار می دهد، اما شما باید آنها را تأیید کرده و قبل از تصمیم گیری، هرچه بیشتر جزئیات را بدست آورید.

اگر توانایی پرداخت این کابینت های سطح بالا را دارید، پس بخش خوبی از کار شما قبلاً انجام شده است. با این وجود ، باید در مورد مواد مورد استفاده در ساخت کابینت، رنگ ها، سبک ها، چیدمان ها، مارک و نوع چوب مورد استفاده در آن تصمیم بگیرید که کدام گزینه برای شما مناسب است.

کابینت مدل IKEA

درست است – فروشگاه ها برای کالاهای خانگی ارزان قیمت نیز یکی از بهترین مکان ها برای خرید کابینت آشپزخانه شما است. مطابق گزارش سال 2019 که بیش از 1500 مشتری که طی 12 ماه گذشته کابینت آشپزخانه خریداری کرده اند، مورد بررسی قرار داده اند، سیستم کابینت IKEA ، Sektion ، بالاترین رضایت عمومی را کسب کرده است. این رتبه بندی بر اساس پنج ویژگی مختلف انجام شده است: ویژگی های طراحی، راحتی کار با آن، سفارش و تحویل، قیمت و ضمانت.

کابینت آشپزخانه

کابینت های آشپزخانه برای هر مقدار بودجه

کابینت ها می توانند در قیمت متفاوت باشند. در اینجا یک مرور کلی از مشخصات انتخاب کابینت برای شما آماده کرده تیم که در فروشگاه ها پیدا خواهید کرد.

جنس بدنه

درباره نوع جنس و ساخت کابینت بهتر است بدنه کابینت با چوب ام دی اف و روکش ملامینه باشد.
دقت کنیدکه لبه بدنه کابینت حتما pvc شده باشد زیرا باعث میشود نمای آن زیباتر شود، همینطور باید رنگ نوارکاری با رنگ کابینت هماهنگی داشته باشد.
امروزه کابینت های جدید معمولا همینطور ساخته و با نوار PVC دورگیری می شوند که کیفیت خوبی دارند و میتوانید با خیال تخت آن ها را خریداری کنید

کابینت آشپزخانه

رنگ های طرح چوب

اگر شما بودجه کافی داشته باشید قاعدتا می توانید از چوب طبیعی برای کابینت خود خریداری کنید که نمای زیبای چوب چشم هر کسی را خیره کند.اما در صورت نبود بودجه چه کنیم؟

یکی از راه حل ها،استفاده از mdf است که دارای روکش های طبیعی چوبی می باشند.اما اگر استفاده از این مورد هم برای شما پر هزینه است، می توانید با انوع روکش های ملامینه و (high gloss) و… با طرح های مختلف برای شما ساخته شده است.
استفاده از رنگ های طرح چوب نمایی زیبا به کابینت شما می بخشد اما اگر رگه ها و دمای رنگ شادابی لازم را نداشته باشند کابینت شما کمی سنگین به نظر می آید.

شما می توانید رنگ سفید را به عنوان مکمل به رنگ های طرح چوب بیفزایید تا فضایی مدرن تر را به آشپزخانه خود بدهید .راه حل دیگر ترکیب رنگ های روشن و تیره می باشد که معمولا در رنگ بندی تولید کنندگان هم رعایت می شود.
با نمای طرح چوب کابینت قطعا طبیعی تر نمایان می شود.

مطالعه بیشتر: Thespruce.com ,