تازه عروس ها به راحتی از قاشق و چنگال های خود محافظت کنند
28
مه

مدل های اکسسوری و قفسه کابینت آشپزخانه 2018

برای دیدن جدیدترین مدل های قفسه های جلو باز، محل مخصوص قرار گیریه بشقاب ها، شلف مخصوص قاشق و چنگال و موارد دیگر در آشپزخانه های مدرن در این مطلب با ما همراه باشید.

قفسه های جلو باز کابینت آشپزخانه:

اولین مدل از انواع قفسه ها و اکسسوری های جدید که بیشتر برای افراد کم حواس توصیه می شود مدل قفسه های جلو باز یا آزاد است که این اجازه را به شما می دهد تا با یک نگاه تمامی محتویات کابینت را ببینید.

 

برای کودکان هم کابینت داشته باشید:

اگر کودک تنبل و بازیگوش در خانه دارید با استفاده از این نوع طراحی قفسه کابینت آشپزخانه به او این امکان را می دهید تا راحت تر به خوراکی هایش دسترسی داشته باشد و در هنگام مرتب کردن آن ها هم سریعتر و راحت تر این کار را انجام دهد.

 

اتاقک خصوصی برای مواد غذایی در آشپزخانه:

اتاقک خصوصی برای مواد غذایی در آشپزخانه

ناخنک زدن بچه ها به مواد غذایی در آشپزخانه مشکلی است که مادران همیشه با آن مواجه هستند. شما می توانید یک اتاقک خصوصی با درب قابل قفل شدن در گوشه ای از فضای پرت آشپزخانه برای حل این مشکل داشته باشید که سرتاسر دارای قفسه های جادار است.

 

به قفسه های عمودی در آشپزخانه فکر کنید:

به قفسه های عمودی در آشپزخانه فکر کنید

حتی اگر فضای کافی برای تردد در آشپزخانه خود ندارید لازم نیست که اکسسوری ها و قفسه های خود را قربانی کنید، در طراحی های مدرن کابینت آشپزخانه برای حل این مشکل از قفسه های عمودی با طراحی دقیق و زیبا همانند عکس استفاده می شود تا هم به راحتی تردد کنید و هم به راحتیوسایل خود را در قفسه ها جا کنید.

 

قفسه بندی برای ادویه جات و ترشی جات درون کابینت:

قفسه بندی برای ادویه جات و ترشی جات درون کابینت

ادویه جات هیچوقت جای مشخصی در آشپزخانه نداشتند، اکثر خانم های خانه دار در بیشتر مواقع به دنبال شیشه های کوچک ادویه جات در آشپزخانه می گردند اما با این نوع طراحی که از فضای داخل کشو ها به همراه قفسه بندی های ریز در درون آنها که برای ادویه جات و ترشی جات تعبیه شده دیگر با این مشکل مواجه نخواهید بود.

 

استفاده از قفسه های چرخشی، سوپری کنج یا لمن در آشپزخانه:

استفاده از قفسه های چرخشی، سوپری کنج یا لمن

همیشه فضاهایی در گوشه های آشپزخانه وجود داشته که به علت دور از دسترس بودن به عنوان فضای پرت در نظر گرفته می شدند اما با به وجود آمدن سوپری های کنج یا لمن این مشکل نیز برطرف شده. این قفسه های چرخشی علاوه بر ایجاد دسترسی به تمامی نقاط کور کنج آشپزخانه زبایی منحصر به فردی را هم به آشپزخانه میبخشند.

 

برای صیفی جات هم در آشپزخانه قفسه مخصوص داشته باشید:

برای صیفی جات هم در آشپزخانه قفسه مخصوص داشته باشید

سبزیجات ریشه ای مانند سیب زمینی و پیاز ها را باید در جای خشک و به دور از نور آفتاب نگهداری کنید، این مدل اکسسوری که مخصوص این اقلام طراحی شده با بدنه ی توری خود باعث گردش هوا در میان آن ها شده و کابینت آن ها را از تابش نور خورشید محافظت می کند.

 

برای قابلمه ها و دمکنی ها جای مخصوص در کابینت داشته باشید:

برای دستگیره ها و دمکنی ها جای مخصوص در کابینت داشته باشید

داخل یک کشو از از کابینت آشپزخانه دو قسمت تعبیه می شود، یک قسمت عمیق که برای قرار دادن قابلمه ها استفاده می شود و قسمت کم عمق که محل مخصوص گذاشتن دمکنی ها و دستگیره های قابلمه ها می باشد.

 

تازه عروس ها به راحتی از قاشق و چنگال های خود محافظت کنند:

تازه عروس ها به راحتی از قاشق و چنگال های خود محافظت کنند

شلف مخصوص جداکننده قاشق، چنگال و کارد ها از یکدیگر خلاقیتی دیگر است تا خصوصا خانم های تازه عروسی که نگران جهیزه ی نو خود هستند حتی از ظروف ادویه جات هم به خوبی محافظت کنند.

 

بشقاب ها و پیش دستی ها هم جای خود را در کابینت ها پیدا کردند:

بشقاب ها و پیش دستی ها هم جای خود را در کابینت ها پیدا کردند

یک کشو مقاوم در کابینت آشپزخانه می تواند مسئولیت سنگینیه بشقاب ها را به دوش بکشد به این صورت که یه لایه سوراخ دار در کف آن قرار گرفته و از تعدادی قطعه چوبی سه گوش انحنا دار با توجه به اندازه ی بشقاب ها برای تنظیم محل قرار گیریه آن ها اسفاده می شود.


از نمونه کار های کابینت آشپزخانه لوکس گروه صنعتی فیت دیدن فرمایید

اکسسوری و کمدهای کابینت خود را سفارش دهید

تماس با ما