30
آوریل

معرفی بهترین و پرطرفدار ترین رنگ های کابینت برای یک آشپزخانه شادتر و شیک

با وجود صدها رنگ زیبا، انتخاب رنگ های مناسب برای آشپزخانه ی خانه شما می تواند یک کار دشوار و ناامیدکننده باشد، به خصوص اگر چیزی را برای کابینت و قفسه های آشپزخانه خود انتخاب کنید. چه اتفاقی می افتد اگر تمام مراحل انتخاب رنگ برای رنگ آمیزی کابینت خود را طی کرده و در آخر از رنگ آن ناراضی باشید؟

رنگ سفید و خاکستری تیره

“این نکته را بخاطر داشته باشید که قبل از تصمیم گیری در مورد رنگ ها، چقدر نور طبیعی در فضای شما ایجاد می شود. سفید و خاکستری تیره، رنگهای مورد علاقه اکثر اشخاص برای استفاده در آشپزخانه است. ما اخیراً از رنگ سفید Benjamin Moore Decorator و کابینت های بالایی از Farrow & Ball Down Pipe و در کابینت های پایین در یک اکثر پروژه های آشپزخانه استفاده می شوند و خیلی خوب نتیجه گرفته است.

رنگ کابینت خاکستری تیره باعث ایجاد روشنایی بیشتر درمحیط آشپرخانه شد و رنگ سفید که از آن استفاده کردیم واقعاً به آن زیبایی خاصی بخشید، در حالی که رنگ سفید روی کابینت ها و دیواره های فوقانی فضا را سبک تر و روشنایی آن را بیشتر می کرد. برای هردو می توان از یک مات نیز استفاده کرد.

رنگ کابینت

رنگ کابینت سفید

“Chantilly Lace Benjamin Moore یک سفید تمیز و واضح است که در هر آشپزخانه بسیار خوب نمایان می شود و به آشپزخانه شما جلوه خاصی می بخشد. حتی اجازه می دهد تا سایر عناصر طراحی به عنوان یک نقطه کانونی، مانند اجاق گاز آبی موجود در آشپزخانه فوق، یا یک کابینت چوبی، از یکدیگر متمایز شوند. ما در بسیاری از خانه ها از آن استفاده کرده ایم و همیشه به نظر عالی می رسد.”

رنگ خاکستری روشن

“وقتی صحبت از کابینت و دیزاین آشپزخانه ها می شود، من هرگز از فضاهای روشن و سفید خسته نمی شوم. استفاده از این رنگ ها یک ظاهر کلاسیک به آشپزخانه می بخشد و به شما اجازه می دهد تا مبلمان و سایر وسایل خانه خود را با رنگ کابینت ها هماهنگ کنید.

آبی تیره فعال

“اگر کمی تضاد جسورانه به دنبال داشته باشیم، تمایل داریم به سمت رنگ های تیره تر حرکت کنیم. در آشپزخانه خانه های بزرگ، به آن عمق و گرما و فضای زیادی می بخشد. آبی بی انتهاست، و یکی از ترکیب های مورد علاقه ما در طراحی است! “

رنگ کابینت خاکستری و زرد

ترکیب شدن رنگ های زرد و خاکستری جذابیت طراوت و زیبایی به آشپزخانه شما می بخشد. خاکستری ظرافت لطیفی می دهد در حالی که رنگ زرد می تواند باعث افزایش حس مثبت شود. رنگ های خاکستری و رنگ خاکستری تیره در آشپزخانه تعادل کاملی از درک جسورانه ایجاد می کنند. هنگام تصمیم گیری در مورد چگونگی اجرای این رنگ ها، در نظر بگیرید که رنگ زرد را روی درهای کابینت خود بزنید و از رنگ خاکستری در پشت تخته، میز و وسایل استفاده کنید.

رنگ آبی و قهوه ای

آبی و قهوه ای یک طرح رنگی کلاسیک است.همچنین ترکیبی فوق العاده متنوع است و با تنظیم رنگ می توانید آشپزخانه خود را روشن و پر انرژی و آرام بخش کنید. رنگ آبی و قهوه ای چرمی موجود در آشپزخانه زیبایی طبیعی ایجاد می کند. این رنگ بندی معمولاً با چوب ، بتن و فلزات به خوبی جفت می شود.

ترکیب مشکی و سفید

کلاسیک تر از سیاه و سفید یافت نمی شود. این انتخاب برای شماست. سیاه عدم وجود همه رنگ ها و پیشرفته و قدرتمند است. در مقابل ، رنگ سفید وجود همه رنگ ها است و باعث شفافیت، پاکیزگی و تفکر خلاق می شود. این ترکیب باعث می شود فضایی پیشرفته و خلاقانه به اثبات برسد.

رنگ قرمز و سیاه و سفید

قرمز و زرد هر دو رنگ اصلی هستند که هنگام ترکیب، واقعاً پر رنگ می شوند. این ترکیب رنگ دیگری است که در طبیعت یافت می شود: به آتش ، غروب خورشید ، طلوع آفتاب و برگ های پاییز فکر کنید. قرمز و زرد باعث می شود یک محیط بسیار پرانرژی ساخته شود.

رنگ کابینت

سبز و قهوه ای روشن

قهوه ای و سبز همیشه با هم خوب ترکیب می شوند، اگر به مقدار زیادی نور طبیعی در آشپزخانه تان قرار دارد، در آشپزخانه از سایه هایی به رنگ سبز زیتونی و قهوه ای چوبی pueblo استفاده کنید. این رنگهای غنی تر نیز وقتی از آشپزخانه بزرگتر و بازتر استفاده می کنید خوب اجرا می شوند اما اگر یک آشپزخانه جمع و جور تر داشته باشید می خواهید به سایه های ظریف تری نگاه کنید فقط از یک رنگ استفاده کنید.

ترکیب صورتی و سفید

صورتی رنگ دلسوزی و عشق است. ترکیبی از صورتی و سفید فضایی سبک و سرگرم کننده ایجاد می کند که باعث شادی و آرامش می شود. اگر می خواهید این طرح رنگ را امتحان کنید اما از استفاده بیش از حد صورتی مطمئن نیستید، از این آشپزخانه به عنوان نمونه استفاده کنید و در آن ظروف صورتی ، فنجان ، حوله و سایر تزئینات کوچک اضافه کنید.

طلایی و سفید

ترکیب کردن یک رنگ با یک سایه در صورت انجام درست می تواند سخت اما فوق العاده با ارزش باشد. سیاه و طلایی نمونه ای کامل از این امر است. این رنگ بندی باعث می شود آشپزخانه شما فوراً ظریف و مجلل به نظر برسد.

رنگ کابینت

قهوه ای و سفید

یک کابینت چوبی قهوه ای روشن و سفید باعث ایجاد یک آشپزخانه عالی خاکی و روشن می شود. آن را با جنبه های طراحی براق ترکیب کنید و ترکیبی زیبا از زیبایی شناسی مدرن و طبیعی برای ایجاد یک آشپزخانه آرام داشته باشید.

ترکیب آبی،طلایی و سفید

این ترکیب با رنگ کردن کابینت های زیرین خود به رنگ آبی و بالای کابینت های بالایی به رنگ سفید به خوبی ترکیب می شود. سپس مقداری رنگ طلا مانند، در دستگیره ها و شیرهای طلایی را اضافه کنید. رنگ آبی برمودا واقعاً این طرح رنگی را پیچیده اما سرگرم کننده می کند و مطمئناً مورد توجه است.

ترکیب سفید و سبز

اگر به دنبال ظاهری طبیعی و روشن هستید، سبز و سفید یک طرح رنگی عالی است. سبز در حالی که رنگ سفید جلوه ای روشن و تمیز به آشپزخانه شما می بخشد باعث ایجاد سلامتی و سرزندگی می شود. اگر آشپزخانه کوچکی دارید و ظاهری آرام ، طبیعی و روشن را می خواهید، سعی کنید سبز تیره ای را به کابینت خود اضافه کنید.

مطالعه بیشتر:thekitchn.com و kitchencabinetkings.com