خرید لوازم لوکس چوبی دکوراسیون داخلی مستقیم از تولید کننده، بی واسطه و از تولید به مصرف
21
فوریه

خرید مستقیم و بی واسطه کابینت آشپزخانه و روشویی کابینتی از کارخانه

چگونه باید به طور مستقیم و بی واسطه از تولید کننده لوازم دکوراسیون داخلی چوبی لوکس خرید کنیم؟

مبلمان، کابینت آشپزخانه، روشویی های کابینتی، دیوارکوب، انواع میز ها و… گاها مشاهده می شود که در فروشگا های لوازم دکوراسیون به چندین برابر قیمت کارخانه و هزینه تمام شده، که باید با سود متعارف به فروش برسد، به فروش می رسانند

چند سالی است که واسطه گری یا به گویش عامیانه همان دلالی بخش عمده ای از داد و ستد های مالی و کالایی را در ایران بدست گرفته و علیرغم اقدامات صورت گرفته در راستای مهار این پدیده همچنان همین روال ادامه دارد.

بازار لوازم لوکس دکوراسیون داخلی خانه نیز از این قاعده مستثنا نیست، فروشگاه های بی شمار موجود در سطح شهر نیز بیان گر همین موضوع می باشند. یکی از راه های دور زدن این گونه واسطه گری ها برقراری ارتباط با ابتدای زنجیره تولید اجناس می باشد. ولی در زندگی شهری مدرن که افراد کمترین وقتی برای این گونه جستجو ها ندارند خوصوصا اینکه معمولا تولید کننده های اجناس خارج از شهر می باشند چطور باید این کار را انجام داد؟

خرید لوازم لوکس چوبی دکوراسیون داخلی مستقیم از تولید کننده، بی واسطه و از تولید به مصرف

مستقیم و بی واسطه خرید کنید:

در پاسخ به این پرسش که چگونه باید به صورت مستقیم و بی واسطه از تولید کننده و با اعمال سلایق شخصی در انتخاب طرح و رنگ مورد علاقه خود لوازم دکوراسیون خانه خود را خریداری کنیم باید این مژده را به شما بدهیم که شما میتوانید با یک تماس با نمایندگان فروش مجموعه صنعتی فیت که در زمینه تولید و فروش محصولات لوکس چوبی اعم از کابینت آشپزخانه، روشویی کابینتی، درب های چوبی ساختمان، مبلمان خانگی، سنگ کورین و دیوارکوب سفارشی فعالیت دارد تمامی مایحتاج لوکس دکوراسیون داخلی خانه خود را به صورت بی واسطه و مستقیم از تولید کننده تهیه نمایید.


نمونه کار های روشویی کابینتی لوکس                                                   نمونه کار های کابینت آشپزخانه لوکس 

  بی واسطه و مستقیم سفارش دهید و خرید کنید

تماس با ما