26
اکتبر

3 تکنیک طلایی افزایش فروش شرکت های تولید کننده کابینت آشپزخانه

 

راهکارهای افزایش فروش برای شرکت های تولید کننده کابینت آشپزخانه

با روش های بازاریابی اینترنتی فروش محصولات خود را چندین برابر کنید.

تکنیک های عالی برای افزایش مشتری ها و فروش محصولات آشپزخانه.

افزایش فروش شرکت های تولیدکننده کابینت آشپزخانه با روش های جدید.

شرکت‌های تولیدکننده کابینت آشپزخانه چگونه می‌توانند میزان فروششان را افزایش دهند.

چگونه شرکت های سازنده کابینت آشپزخانه قادر به افزایش میزان فروششان می شوند.

3 تکنیک طلایی افزایش فروش شرکت های تولید کننده کابینت آشپزخانه

در این مطلب 3 تکنیک عالی برای افزایش فروش کابینت های آشپزخانه، سینک ها، شیرهای آب، لوازم خانگی و میزهای پیشخوان آشپزخانه را برایتان عنوان کرده ایم که شرکت های تولید کننده کابینت با انجام این مراحل می توانند فروش خود را چندین برابر افزایش دهند.

این مراحل برای افرادی که محصولات آشپزخانه را از طریق نمایندگی های خود طراحی و نصب می کنند و فروش دارند نیز کاربرد دارد و جواب می دهد. پس با ماه همراه باشید و راه های فروش و بازاریابی را یاد بگیرید و از آنها در جهت رشد و گسترش کار خود استفاده کنید.

جلب رضایت و متقاعد کردن نمایندگی فروش برای کار با برند شما:

بهترین روش برای انجام چنین کاری این است که ثابت کنید میزان فروش آن ها بدون کار با برند شما افزایش نمی یابد. اما باید بدانید، این رویکرد زمانی موثر واقع می شود که آن ها مشکلات زیادی با برندهای تجاری داشته باشد که در حال حاضر با آنها کار می کنند. در غیر این صورت، به منظور عملی شدن این مرحله، باید منتظر بمانید تا نمایندگی با چنین مشکلی روبرو شود.

با استفاده از این تکنیک با تمرکز بر موضوع تجارت کسب و کار شخص موردنظر عنوان شده سبب می شود تا نمایندگی دریابد که به چه نحو قادر به افزایش میزان فروش هر چه بیشتر ، در صورت کار با برند شما، خواهد بود.

درست است او به همین راحتی راضی نخواهد شد که برای افزایش فروش خود، برندی که هم اکنون با او کار می کند را با برند شما جایگزین کند و ترجیح دهد با شما کار کند.

اما با ارائه یک پیشنهاد تجاری خوب به نمایندگی فروش سبب می شود تا مذاکرات خود را به دور از مبحث قیمت انجام داده و به نتیجه مطلوب و دلخواهد خود برسید.

شما نباید این پیشنهاد ویژه را به هیچ نمایندگی دیگری بدهید. در ابتدا، شما باید نمایندگی های مورد نظرتان را انتخاب کرده، و سپس بهترین آنها را گلچین کرده و بعد از آن، در میان روش های موجود، بهترین روشی را که دارای بیشترین انطباق و نزدیکی با برند تجاری شما باشد، انتخاب کنید.

این کار به شما کمک می کند تا از یک برنامه بازاریابی قوی و توانمندی که در مرحله 3 مطرح خواهیم کرد برخوردار شوید. اگر به اندازه کافی توانمند باشید، در این صورت، نیازی نیست که فروشنده شاهد اثر برخورداری از چنین برنامه ای بر رقابتش باشد. او دیگر خواستار رقابت با آن نخواهد بود.

3 تکنیک طلایی افزایش فروش شرکت های تولید کننده کابینت آشپزخانه

جلب رضایت طراحان برای انتخاب برند شما:

معمولا همان طور که می دانید نمایندگی های فروش با چندین برند کار می کنند و از میان این برندها، طراحان تنها به یک برند علاقه و توجه بیشتری نشان می دهند.

در ضمن یادتان باشد اگر با مسئول دفتر فروش نمایندگی صحبت کردید، دلیلی نمی شود که حتما برند تجاری شما را انتخاب کند و به برندهای دیگر ترجیح دهد. یا اینکه با ارائه بهترین طرح ها، طراح برند شما را انتخاب کند.

حتما با طراحان درباره برندها صحبت کنید و دلیل انتخاب آن برند را بپرسید که چرا این برند را ترجیح می دهند. این صحبت ها ممکن است حول طراحی یا قیمت باشد، البته می تواند تا حد قابل توجهی هم به اطلاع از نحوه کار با یک برند تجاری به شما کمک کند.

یک از بزرگترین چالش هایی که صاحب خانه همواره با آن مواجه خواهد بود، داشتن آشپزخانه زیبا و جدید است.

یک طراح خوب نه تنها خواهان رسیدن به یک نتیجه عالی است، بلکه خواهان دستیابی به یک تجربه خوب و بدون دردسر نه چندان زیادی برای صاحبخانه است.

شما به راحتی پی خواهید برد که طراحان برندهایی را انتخاب و ترجیح می دهند که همه شرایط و مقتضیات مطلوب آنها را برآورده کنند. برندهایی که کامل نبوده و خسارت وارد نموده یا فاقد آیتم هایی بوده که سبب توقف اجرای پروژه ها می شوند همواره مد نظر طراحان نیستند. آنها برندهایی را می پسندند که کار با آنها تا حد امکان آسان باشد.

مطمئن شوید که طراحان به دنبال ویژگی های منحصر بفرد محصولات شما هستند. به آنها اطمینان دهید که

کار با برند شما تا حد امکان بی دردسر و فارغ از مشکلات متداول خواهد بود. به آنها بگویید که در صورت بروز هر گونه مشکلی، شما چگونه وارد عمل شده  و آنها را برطرف می کنید.

در پایان، روشی برای جلب توجه هر چه بیشتر به سوی محصولاتتان را پیدا کنید. هنگامی که صاحب خانه وارد نمایشگاه می شود، باید به او توجه کنید و پاسخگوی سوالاتی باشید که در مورد محصولتان می پرسد.

اشاره به مزایای اصلی محصولات، ابزاری که می توانید به راحتی از آن استفاده کنید و بفروشید. حتی گاهی اوقات، ارائه یک پیشنهاد خرید ویژه می تواند کمک شایانی نماید و موثر واقع گردد. مزایای  ابزاری که می فروشید را باید یک به یک به صورت ماهرانه و خوشایندی  برای خریدار عنوان کنید.

3 تکنیک طلایی افزایش فروش شرکت های تولید کننده کابینت آشپزخانه

به فروشنده کمک کنید تا در زمینه رقابتی پیشرفت کند:

شما باید به نمایندگی های فروشی که با برند شما کار می کنند، کمک کنید تا نسبت به نمایندگی های فروش دیگر در حوزه بازارشان برتری یابند. اینجاست که بخش بازاریابی شما باید وارد عمل شده و کمک کند.

در حالی که تعداد اندکی از نمایندگی های فروش بزرگ با چندین شعبه در جاهای مختلف از دفاتر بازاریابی پیشرفته ای برخوردارهستند، اکثر نمایندگی های فروش بسیار کوچک بوده و فاقد بخش بازاریابی هستند. که در این صورت باید به هر طریقی شده نظر کارشناسان حرفه ای را در زمینه بازاریابی به خود جلب نموده و آنها را مغلوب سازند.

از این رو، اکثر آنها از برنامه های تبلیغاتی و بازاریابی کمک گرفته و کارهایی را انجام داده که همیشه انجام می دادند. آنها هم به همین محله ها رفته و با انواع صاحب خانه ها هم سر و کار خواهند داشت.

شما می توانید به آنها کمک کنید که از تبلیغات رسانه ای که سال هاست استفاده می کنند، پا را فراتر گذاشته و جلوتر بروند.

احتمالا” آنها دارای وب سایتی قدیمی بوده و همراهی دوستانه برای مشتریان به نظر نمی آیند. آنها معمولا مخالف استفاده از رسانه های اجتماعی برای تبلیغات و بازاریابی هستند. آنها هنوز نمی دانند که ممکن است به کمک شبکه های اجتماعی بتوانند مخاطبان و طرفداران بسیاری در شهرشان داشته باشند.

در اینجا هدف اصلی باید مغلوب نمودن و جلب توجه هر چه بیشتر آنها باشد. اگر فرض کنید که یک خریدار آشپزخانه از 3 تا 5 نمایندگی مجاز و یا بسته های بزرگی به عنوان بخشی از پروسه خریدش، بازدید خواهد کرد،

پس هدف نهایی این است که نمایندگی فروش مورد نظرش را از میان 3 تا 5 نمایندگی انتخاب کند.

نیازی نیست که یک برنامه سفارش خاص را برای هر فروشنده توسعه داده و تحقق بخشید. نمایندگی و یا بخش

بازاریابی خود را به بازار رسانده و شبیه به یک انسان شناس عمل کنید. آنها باید هر آنچرا که از قبل می دانند

فراموش کرده و تصور کنند که به خوبی می دانند که به چه نحوی آشپزخانه ها را به فروش برسانند.

اگرچه آنها می توانند در سطح گسترده تری عمل نموده و تحقیقاتی را در این راستا انجام دهند، اما هنوز هم از برخی راهکارهای عالی برای کمک به نمایندگی های فروش خود جهت رسیدن به برتری در بازارشان، مطلع نیستند.

من نمی خواهم در اینجا تجارت و کسب و کار خود را برای من متحول و دگرگون سازید، اما ممکن است مجبور باشید که فراتر از  بخش اکتشافی عمل کنید.

زیاد روی سرمایه گذاری در صندوق های تعاونی حساب نکنید؛ بیشتر بر روی ایده ها و برنامه ها سرمایه گذاری کنید. مبالغی را هم به فروشنده برای تشکیل یک کمپین بازاریابی در حد متوسط، تخصیص داده که اندکی در این راستا به او کمک کنید یا این که تولید کننده کابینت را به نحو متمایزی به همگان معرفی نماید.

اگر شما دست از تلاش برای فروش بیشتر در مقایسه با دیگر کابینت سازان بردارید و بر نحوه موفق شدن فروشنده هایتان تمرکز کنید قطعا موفق تر خواهید شد. شما باید هدفتان موفقیت هر چه بیشتر آنها باشد، بدین صورت، شما موفق به فروش بیشتری در مقایسه با رقیبانتان خواهید شد.

نمونه کارهای کابینت آشپزخانه گروه صنعتی فیت                        نمونه کارهای روشویی کابینتی گروه صنعتی فیت

در خواست نمایندگی فروش کابینت آشپزخانه و روشویی کابینتی